Nehledejte problémy tam, kde nejsou

Nehledejte problémy tam, kde nejsou

Velká konkurence v oblasti poskytování finančních produktů vede ke stálému vylepšování služeb. Což je jistě pro budoucí klienty velice vítané. Co tento stav přináší konktrétně?

dolary

  • U nebankovních poskytovatelů získáte finanční pomoc v podobě hypotéky.

Pokud ve světě financí trochu tápete, pak není problém si nechat zpracovat návrh řešení vaší situace. Z tohoto návrhu bude hned zřejmé, jaké jsou vaše možnosti. Nic do této doby není závazné. Prostě získáte informace a pak se rozhodnete, jestli je tato nabídka pro vás tou pravou.

  • Velkou výhodou je nízká úroková sazba.
  • Pokud jsou vaše registry čisté anebo máte jen drobný a nevýznamný záznam, pak je možné získat úrokovou sazbu už od tří procent.
    • Klient, který má záznamy závažnějšího charakteru, může přibrat spoludlužníka, který tuto podmínku splňuje.

Pak nic nestojí v cestě k získání zmíněné tříprocentní sazby. Pro spotřebitele jsou určeny nebankovní hypotéky s úrokovou sazbou od šesti procent. Není ani problém s poskytnutím hypotéky na pozemek nebo družstevní byt.

růst

Na hromady papírů zapomeňte

Veškeré jednání bude rychlé a naprosto průhledné. Nemusíte se obávat vyplňování spousty papírů, ze kterých vám půjde hlava kolem. Stačí nastínit váš problém a pak se najde snadno řešení. Samozřejmě, že vše proběhne naprosto diskrétně.

  • Individuální konzultace vám zaručí, že vám bude nabídnuto řešení skutečně na míru.

Splátky lze podle okolností domluvit i na dobu třiceti let. Což logicky jistě znamená, že nebudou nikterak vysoké. Jestliže budete chtít vše doplatit kdykoliv předem, pak to můžete bez jakýchkoliv obav udělat. Nečekají na vás žádné sankce nebo jiné dodatečné poplatky. Nebankovní hypotéka je řešením i pro klienty, kteří u banky neuspějí například pro příliš nízký anebo naopak vyšší věk.

  • Tento finanční produkt je opravdu pro každého.