Muži u plotny

Snad nejoblíbenějším pokrmem, kterým muži zahajují svoji kuchařskou kariéru, je guláš. Jídlo, které vyžaduje kromě fyzické kondice při krájení masa a cibule i určitou dávku fantazie. Protože až kořením lze dosáhnout jeho optimální chutě. A protože muži milují ostrá a pálivá jídla, guláš bývá chuťově výrazný. A ženy často přiznávají, že tak dobrý ještě nejedly. Druhým, neméně na chutě náročným, je tatarský biftek. Lahůdka vytvořena z umletého hovězího masa, vejce a koření. Podává se na opečeném krajíčku chleba, který se musí potřít vrstvou česneku. Pokud se muž ujme přípravy nedělního oběda, určitě bude na stole masitý pokrm. Pořádný steak bývá pro kuchaře výzvou. Protože u jeho zpracování nezáleží jenom na kvalitě masa a jeho ochucení. Stejně důležitá je i doba, po kterou se připravuje. Ženy sice vítají klasické propečení.

Muži u plotny

Zatímco muži volí jeho krvavou formu. Při které je maso upečeno přesně v čase, kdy je chuťově nejvýraznější. Pro každého muže je nezbytnou surovinou při přípravě jídla slanina. Tučná a slaná. Která tvoří základ jídelníčku. Ať už ve spojení s masem, vejci či zeleninou. Podle vůně, která se při jejím zpracování line z kuchyně poznáte, kdo stojí u plotny. Tím, že muži nevaří každodenně, berou vaření jako zábavu. Což jim dovoluje více experimentovat. Jejich schopnost vařit bez předem stanovených receptů jim umožňuje vytvářet úplně nové chutě.

Nezbytné přísady

Rovněž fakt, že následný úklid kuchyně padá na ženu, jim usnadňuje používat k vaření veškeré kuchyňské náčiní. Které zůstává roztroušené po celé kuchyni. A mnohdy je nepořádek  i mimo ni. Pokud chce žena udělat svému muži radost, musí mu pořídit zástěru. Kterou si nejen ochrání oděv, ale pokud je na ní vytištěn originální motiv či vtipný text a jméno, cítí se muž v kuchyni jako král. Stejně tak při společném venkovním grilování s přáteli. Ať už to jsou klobásky, maso či zelenina. Pro muže je velkou výzvou dobře ugrilované rybí maso. Které vyžaduje nejen speciální koření. Ale rovněž je potřeba udržet gril po celou dobu přípravy na optimální teplotě.  

Rada mužům

Svátek matek se slaví vždy druhou neděli v měsíci květnu. Svátek, který je oslavou ženství a plodnosti. A pokud to situace dovolí, maminky ji nejraději tráví v kruhu svých nejbližších. Jedním z dárků, kterým je pánové určitě potěšíte, je pozvání do vybrané restaurace. Na tříchodové menu pro celou rodinu. Při jehož přípravě ona konečně nemusí nic chystat, vařit a ani nádobí umývat. Což určitě přivítá a na společný oběd bude ještě dlouho s vděkem vzpomínat. Druhým dárkem, který mohou muži v tento den svým manželkám dopřát, je luxusní proměnu vizáže v nedalekém salonu. Rovněž hýčkající procedura, spojená s masáží hlavy, kreativním střihem a barvením vlasů,  bude vítána. Zakončit tento sváteční den je možné v příjemné restauraci. Se sváteční večeří a skleničkou dobrého vína. Většina maminek, obzvláště těch, které se starají o děti v předškolním věku, na to během roku nemají čas. Proto to právě pro ně budou nezapomenutelné chvíle.

Kytka ke Dni matek

Pokud budete pánové chtít udělat doprovod a oslavit Den matek stylově, pozvěte svoji polovičku do soukromého relaxačního centra, ve kterémsi společně užijete dvouhodinovou koupel ve vířivce, infračervenou saunu, celotělovou masáž zakončenou zábalem bahna z Mrtvého moře. Profesionální obsluha vás provede celou procedurou. Která je zakončená lahví kvalitního sektu. Čímž regenerační odpoledne stylově zakončíte. A do vztahu vnesete potřebné osvěžení. Klasickou dámskou jízdou si mohou tento svátek oslavit i maminky, které jsou dobrými přítelkyněmi.

Oslava Dne matek v relax centru

Zatímco se ony vydají na víkendový pobyt, ve kterém jsou zahrnuty všechny procedury, na které neměly celý rok čas, tatínkové je do vybrané lokality odvezou. A postarají se o děti. Aby ony mohly využít nejen solnou jeskyni a parafínové zábaly, ale i si dopřát kosmetickou pleťovou masku s potřebnými vitamíny. S následnou úpravou řas a obočí. Zakončenou dokonalým nalíčením. Na večerní maminkovské posezení čeká v areálu útulná kavárnička a pokud si chtějí trochu vyrazit z kopýtka, čeká na ně i hotelový vinný sklípek. Strava je během celého pobytu zajištěna švédskými stoly, což všechny mámy ocení.

Co muži očekávají ve vztahu?

Problémem většiny párů je nedostatečná komunikace. Ženy a muži jsou naprosto rozdílná stvoření a nemohou proto sami zjistit, co se tomu druhému honí hlavou. Ženy by nejraději rozebraly každý detail jejich vztahu, muži však o svých pocitech většinou mluví neradi. A tady bývá kámen úrazu. Zkusme se tedy zběžně podívat, co si muži ve vztahu přejí.
 pár na pláži
Sex
Postelové hrátky jsou důležité nejen pro muže, ale i pro ženy a pro harmonický vztah. Muži ho často berou jinak než ženy, kterým jde hlavně o psychickou stránku, romantiku a lásku. Jen málokterý vztah může fungovat bez toho, aby to klapalo v posteli.
 
Žena by měla mít svůj vlastní život
Když se ženy zamilují, chtěly by být se svým partnerem pořád, nejlépe 24 hodin denně. Muži však nemají rádi, když mají své polovičky pořád za zadkem. Potřebují si občas zajít s kamarády na pivo, na fotbal, projet se na motorce a k tomu své ženy nepotřebují. Totéž tedy očekávají od svých partnerek.
 
Nikdo nechce mít doma žárlivku
Ano, muži opravdu nemají rádi žárlivé ženy. Pokud se partnerka svého muže bude dokola ptát, kdo mu volal, proč jde domů tak pozdě a proč jí nevezme s sebou, začne to partnerovi brzo lézt na nervy. Muži jsou impulzivní, proto by jim jejich partnerky neměly vyčítat, že se podívají po krásné zrzce s dlouhýma nohama. Je to jejich přirozenost a nejlepší řešení je se nad tím pousmát.
 pár v posteli
Nejvíc přitažlivá je žena, která se líbí sama sobě
Ne nadarmo se říká, že jak se vidíme sami, tak nás vidí i okolí. Ženy by proto měly být pyšné na svůj vzhled a přijmout se tak, jak jsou. Každá žena je svým způsobem krásná, i když má nějaké kilo navíc nebo nemá dlouhé nohy nebo vlasy. Každá je originál, a proto je nutné se tak vnímat. A pokud se žena sama sobě nelíbí, není nic jednoduššího než zajít občas na kosmetiku, ke kadeřníkovi nebo do fitka, aby tak získala zdravé sebevědomí. Samozřejmě, že nic se nesmí přehánět, nafoukané ženy nemá nikdo rád.