Každý má svůj styl

Každý má svůj styl

Každý má v oblékání svůj styl. Jinak se oblékáme do zaměstnání, jinak na výlet nebo sportovní aktivity. Jiné oblečení zvolíme na doma a jiné na společenskou událost. Vždy bychom se, ale měli snažit oblečení vhodně přizpůsobit dané situaci a společenské události. Důležité samozřejmě je, abychom se v oblečení cítili dobře a uvolněně.
růžový motýlek
Pravdou je, že někdo dokáže být ve výběru oblečení svérázný a extravagantní. Každý možná někdy po extravaganci zatouží. Proč nebýt někdy alespoň na chvíli, středem pozornosti? Co je vlastně extravagantní styl? Každý si ho představuje jinak. Třeba takovýhippie styl. Pro někoho možná extravagantní. Pro jiného uvolněná móda, podtrhující ženskost. Typické jsou dlouhé sukně, rozevláté, barevné nebo krajkové haleny a vrstvení oblečení.
krásná dívka u vody
Poměrně blízký hippie stylu, je rasta styl. Tento styl, je typický pro ty, kteří milují barevné oblečení. Typické barvy pro rasta styl, jsou žlutá, červená a zelená. Oblíbené jsou také vyšívané pokrývky hlavy. Na většině oděvů v tomto stylu, najdete otisk listu konopí. Doplňkem jsou bavlněné rasta tašky s jedním popruhem přes rameno.
Hip hop styl, bude vyhovovat hlavně mladé generaci. Volné džíny a tepláky umožňují pohodlný pohyb, při jejich tanečních kreacích. Je to takzvané oversize oblečení, které jde stále více do módy nejen u tenagerů. Tento druh oblečení ocení i nositelé nějakého kila navíc. Volně šitý oděv, nějaký ten nedostatek v postavě hravě zakryje.
punk styl
U mužů je oblíbený army styl. Nejen, že je pro ně pohodlný a oblíbený, ale podporuje jejich mužnost. Pro army styl, je typický maskáčový design. U oblečení samotného, pak spousta kapes všech velikostí. Army styl není jen doménou mužů. V army stylu můžete vidět i ženy, kterým tento druh oblečení také sluší. Oblečení v army stylu bude praktické a pohodlné pro pobyt v přírodě.