Efekty pro kytaru

Efekty pro kytaru

Elektřina

Když se řekne tato forma energie ve spojení s nějakým vynálezem, tak se řadě lidem vybaví žárovka. Jak je známo, tak ji vynalezl Edison a pro lidstvo to byl významný pokrok. Stačí totiž zapojení k elektřině a žárovka hned vydává světlo, které potřebujeme v noci, za škaredého počasí a tak dále. Kdo by čekal, že se nakonec bude využívat elektřiny u hudebního nástroje jako je kytara. Někdo se drží klasické akustické, ale jiný zase dává přednost té elektrický.

detail kytary

I když fungují na jiné principu, tak v základu se dá říct, že mají stejný zvuk. U té akustické už takový zůstane navždy, ovšem s elektrickou je to jiné kafé. Můžeme si totiž pořídit nějaký kytarový efekt, který nám zajistí zkreslení zvuku. Právě díky těmto chytrým krabičkám se z běžné kytary stane hudební nástroj, s kterým můžeme klidně hrát rockové skladby. Navíc se dají tyto přístroje různě kombinovat, je však zapotřebí dát si pozor na kombinaci, abychom dosáhli požadovaného efektu.

Kvalitní provedení

Začátečníkům se doporučuje začít na dobře naladěné kytaře bez zkreslení, ovšem pokročilejší člověk ocení nějaký ten efekt, protože tím získáme jedinečný zvuk, což je takové koření. Musíme však počítat s tím, že se na něj snadno zvyká. Abyste docílili toho, že zvuk bude mít opravdu dobrou kvalitu a efekt dělat přesně to, co máš, tak investuje do kvalitní zařízení, které Vám vydrží opravdu dlouhou dobu.

elektrická kytara

Od toho je tu Catalinbread Belle Epoch. Jestliže jej znáte, tak jistě víte, že uvnitř není žádný pásek. To je pro nás jako uživatele jedině výhoda, protože jej nemusíme čistit, což šetří čas i práci. Napájí se přes adaptér. Ten není v balení, takže si jej můžeme dokoupit. Když chceme mít více efektů, tak rovnou můžeme zakoupit adaptér, který zvládá napájet více zařízení najednou. S tím souvisí i pořízení kabelu, který zajistí propojení mezi jednotlivými krabičkami. Výsledkem může být zcela nový rozměr zvuku, který nás bude bavit.