Léčiva a distribuce

Léčiva a distribuce

Distribuce je hodně zodpovědná práce. Cos e týká distribuce, tak existuje několik druhů a každá práce má nějaké důležité vlastnosti a podmínky. Nicméně jsou ale všechny důležité a je třeba všechny práce vykonávat zodpovědně a s dobrým úmyslem. Já jako dospívající jsem si přivydělávala distribucí letáků a reklamních věcí. Tuto práci jsem vykonávala si půl roku, než mě to přestalo bavit. Byla to opravdu na mě náročná práce. V té době jsme neměla auto a tahat v batohu tolik těžkých letáků mi na zdraví moc nepřidalo. Dopadlo to tak, že jsme měla po čase zničená záda a bolely mě ramena, že nosit aktovku do školy bylo docela bolestivé.

Distribuce léčiv je důležitá

Sice jsme přišla o práci, ale byla jsem na tom zdravotně dobře. Potom jsem dostal od známé nabídku distribuovat pohledy a noviny do trafik. To už jsem měla auto a měla jsem práci, ale řekla jsme si, že další výdělek se bude jistě hodit. A bavilo mě to. Pracovala jsme jen tři hodiny denně a na nic jsme si neztěžovala. Podle mě jeto pěkná a snadná práce. Akorát tedy to brzké ranní vstávání. Musela jsme vstávat kolem čtvrté hodiny ranní 🙂 A to jsme noční sova a vstávání nesnáším. Nicméně práce distributora byla pěkně placená a já nehodlala odejít. Pak jsem ale byla po několik a měsících tak unavená, že jsem musela práci distribuce vzdát. Zůstala jsem ve své práci a docela mě to mrzelo.

Léčiva se distribují pečlivě

Pak jsou tady třeba i distributoři léčiv a zdravotnického materiálu. Ti mají opravdu velkou zodpovědnost a musí mít vše důkladně prověřené a podložené papíry a různými dokumenty. Vždyť přeci manipulují s léčivy a dalším zdravotnickým materiálem. A o tom vím, že i obyčejná prodavačka v drogerii musí mít nějaké osvědčení, a by vám mohla prodat paralen. Ano, já toho byla svědkem. Na jednu stranu to ale chápu. Alespoň vím, že v naší zemi jeto pěkně a důkladně kontrolované a dělané důkladně. Což oceňuji.