Chytré hodinky hrají hlavní roli

Chytré hodinky hrají hlavní roli

Před pár desítkami let rekordy na trhu trhaly mobilní telefony. Pokud se podíváte na jejich vývoj, tak je až neuvěřitelné, jak jejich prvotní verze vypadaly. Ovšem v dnešní době se v jejich závěsu těsně drží chytré hodinky, které jsou i takovou prodlouženou rukou chytrých telefonů. Je pravdou, že ve většině případů, pokud byste chtěli využívat veškerý jejich komfort, tak se bez telefonu neobejdou. Pracují totiž podobně, jako telefony na operačních systémech a nejlépe musí být spárované s vaším telefonem.

hodinky u počítače

Mnoho výrobců si vyvinulo své vlastní, které jsou kompatibilní jak s Androidem, tak s iOS a dokonce nechybí ani Windows Phone. Musíte při výběru dát pozor, jaké chytré hodinky vám budou dělat společnost. Bohužel ne se vším se bude kamarádit iPhone, ale zase například Apple Watch pro vás budou jistotou. Nicméně můžete takto bezpečně pořídit i jiné značkové hodinky. Pokud si nebudete jisti, můžete se poradit s prodejcem Hodinkovna.cz, kde máte na výběr mnoho různých modelů.

hodinky chytré

Vhodný dárek pro ženu

Pokud přemýšlíte o vhodném dárku pro svoji milovanou osobu, potom lze vybrat chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Diana. Právě tento model je příkladem, kdy je kompatibilní s iOS a Androidem. Jedná se o skvělé, elegantní chytre hodinky, které perfektně vyniknou na ruce. A pokud se jedná o skutečně aktivní ženu, poté ocení jejich funkčnost. Nechybí měření tepu na zápěstí, monitoring spánku, vodotěsnost do 50 metrů a kapacita úložiště je 4 GB. Určitě potěší odolné sklíčko, které chrání hodinky před poškozením a displej reaguje velmi rychle a spolehlivě na dotyky. I v tomto případě si lze nastavit ciferník podle vlastního výběru. Navíc, když k tomu přidáte zdarma gravírování a pěkné dárkové balení, máte postaráno o praktický dárek, který rozhodně využije každá žena. Hodinky nezklamou v přírodě, při cvičení, a dokonce ani neudělají ostudu na společenské akci.