Naše firma nabízí tyto služby a to- čištění výřivek, ale také v případě problému jejich opravu

Naše firma nabízí tyto služby a to- čištění výřivek, ale také v případě problému jejich opravu

Sen každého člověka je určitě pořídit si na svoji zahrádku vířivku. Já si toto často dost přála, ale zatím se mi to ještě nepoštěstilo. Tento článek je tedy věnovaný vám, kteří již vířivku na své zahrádce máte, nebo si ji plánujete do budoucna pořídit. Pojďme si říci něco o tom, jak se o ni starat, jak ji čistit, co taková vířivka vlastně obnáší? Je velice důležité vířivku čistit, samozřejmě je to zase něco úplně jiného než třeba bazén. Dneska se zaměříme především na čištění vířivek. Krom čištění samotné vody, je občas nutné vyměnit vodu celkově, prohlédnout trysky v jakém jsou stavu. Voda ve vířivkách by se měla měnit zhruba dvakrát ročně.

špinavý bazén

Samotné čištění by mělo obsahovat vyčištění stěn, také trysky, které mohou být špinavé, může zachytit i vodní kámen. Čistit vířivku musíte pouze takovými prostředky, které jsou určený přímo na čištění vířivky, jako jsou například- speciální kartáčky právě na stěnu vířivky, nebo nějaký jemný hadr. V případě ale kdy si nebudete vědět rady s dalším postupem, něco se vám pokazí, nebo nepůjde vyčistit, musíte si na vaši zahrádku zavolat odborníka, firmu, která si s vaším problémem hravě poradí. A s tím vám pomůžeme právě my, naše firma, která se jmenuje – Spa Aqua Servis.

koupání

Krom pečlivého vyčištění vaší vířivky, ale také i bazénu, vám prohlídneme i jiné součástky vaší vířivky. V případě sestavování nového zařízení, kdy si samy nebudete vědět rady, vám pomůžeme seřídit všechny části které jsou potřeba, aby vám vše fungovalo. Také vám můžeme poskytnout kontrolu všech těsnění. Na naších stránkách se můžete také podívat na fotografie všech služeb, které jsme dokázaly našim klientům poskytnout. Další informace můžete vyčíst na naší facebookové stránce – Spa Aqua Servis, kde máme všechny potřebné informace pro vás a kde nás také můžete kontaktovat zasláním vaší SMS zprávy, tak neváhejte a pokud si nebudete vědět s čímkoli rady, kontaktujte nás!