Mytí nádobí vás bude bavit

Ne každý má to štěstí, že má dostatek prostoru a může tak mít velkou kuchyň, kam se všechno potřebné pohodlně vejde. I s menším prostorem se dá ale pracovat, a můžete v něm mít všechno, co vám ulehčuje vše kolem vaření, pečení a mytí nádobí. Dnes už není myčka nádobí žádnou moderní vymožeností, jak tomu bylo před téměř dvaceti roky. Myčky byly teprve v plenkách, ceny nebyly zrovna malé a tak si tento výdobytek moderní doby mohl dovolit jen málokdo. Ale naštěstí dnes je všechno jinak, myčka nádobí není rozhodně ničím nedostupným a zároveň je výrobci myšleno i na to, kdo vzhledem k nedostatku prostoru potřebují menší přístroj nebo kde jsou v domácnosti jen dvě osoby apod.
malá kuchyň
Jak tedy dostat tohoto skvělého pomocníka tam, kde není zrovna moc místa? Bez ledničky a sporáku se neobejdete, stejně tak je problematické přijít o úložný prostor v kuchyňské lince. Na drobnější spotřebiče není problém najít kousek toho volného místa, ale myčka, i když budete volit variantu užší, přeci jen prostor potřebuje.
Než se rozhodnete k samotné koupi, vše si pečlivě přeměřte, někdy postačí jen přeorganizovat kuchyň, něco pošoupnout a najednou je tolik potřebné místo na světě. Modely určené pro malou kuchyň jsou široké min. 44,8 cm, tedy necelého půl metru, což není tak moc. Navíc jsou to kousky určené pro volné stání, tedy nejsou dělány pro vestavění do samotné kuchyňské linky. Další možností jsou pak stolní myčky, jejich rozměry jsou co do výšky a šířky kolem 50 cm. V tomto případě pak ale počítejte s tím, že pojme daleko méně nádobí a je tedy určena spíše pro pár nebo jedince než pro početnější rodinu.
myčka nádobí
Pokud kuchyň teprve plánujete, je to jednodušší v tom, že se vyhnete úpravám stávajícího prostoru. Nespornou výhodou je, že si pečlivě vše promyslíte a naplánujete podle vašich potřeb a představ, pomoci vám v tomto může bytový architekt nebo odborníci z kuchyňských studií.

 

1/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup